CARS and SPIDER-MAN with Superheroes Сhallenge on ramps MINI-CARS GTA V Mods

Cursa colorată: distanță de contraste

Traseul Cursei Colorate 2017 a trecut în jurul Complexului Olimpic Luzhniki de-a lungul Novoluzhnetsky Proyezd și Luzhnetskaya terasament.

Participanții au parcurs 5 km prin patru zone colorate.

Aceasta este o cursă distractivă în care emoțiile vesele sunt mai importante decât timpul de finalizare. Acesta este motivul pentru care rezultatele participanților nu au fost măsurate. Iar finalizarea primilor trei bărbați și a primelor trei femei a fost înregistrată manual de către judecători, - au explicat organizatorii cursei.

Stanislav Mokin a devenit câștigătorul cursei colorate cu un rezultat de 14,35. Al doilea a fost Pavel Adyshkin -15.19. Locul al treilea a fost pentru Sergey Konyakin - 15.22.

Prima dintre fete care a ajuns la linia de sosire a fost Yulia Konyakina cu un rezultat de 16,46. Al doilea a fost Alexandra Pavlyutenkova - 17.24. Locul al treilea a fost ocupat de Olga Tarantinova - 17.35.

Foarte curând alergătorii își vor putea găsi fotografiile în galeria oficială. Pentru a găsi cu ușurință cadre cu participarea dvs., va trebui să introduceți numărul cu care ați introdus startul.

Evenimentul a devenit parte a unei serii de curse organizate de organizatorii Promsvyazbank din Maratonul Moscovei.

Cele mai apropiate curse la care puteți participa:

Cursă de noapte - 15 iulie
Aflați mai multe

Luzhniki Half Marathon - 13 august

Promsvyazbank Moscow Marathon - 22 septembrie

Educatie Rutiera - Film Drumul colorat

Postarea anterioară Cursa de triatlon în interior: echipa campionatului câștigă primul loc
Următorul post Evgeny Isakov: surfingul în Rusia are un viitor minunat