How we talk about sexual assault online | Ione Wells

Ivan Tcherezov: M-aș putea gândi la mine ca la Phelps

De data aceasta eroul spectacolului # 226 întrebări , un proiect comun al Campionatului și cel mai important organizator de triatlon începe în Rusia IRONSTAR , a fost faimosul biatlet Ivan Tcherezov . Atletul a câștigat aurul la Campionatele Mondiale de trei ori și a fost de două ori medaliat la Jocurile Olimpice.

Nu cu mult timp în urmă, Ivan a părăsit marele sport și a mers la triatlon. În timpul interviului, Tcherezov vorbește despre primul început fără pregătire, un sprint flămând și de ce, uman, odihna nu este mai puțin importantă decât antrenamentul.

01.15 - de ce Tcherezov a avut noroc după părăsind sportul mare.
03.42 - modul în care Ivan s-a implicat în triatlon.
04.17 - primul start în Kazan a avut loc fără pregătire și costum de neopren. Cum a fost?
06.15 - despre dorința de a se depăși pe sprintul din Moscova și emoțiile nesănătoase.

07.11 - cea mai dificilă etapă a cursei de triatlon .
07.53 - principala problemă a lui Tcherezov în raport cu triatlonul.
10.14 - prima experiență într-un costum de neopren. De ce Ivan s-a gândit la sine ca la Phelps?
11.40 - când Tcherezov stătea la aeroport după start, triatletele încă terminau.

12.45 - sprint uscat. A fost o greșeală?
05/14 - de ce este atât de important să vă odihniți.

Eugene Roizman: Unchiul Zhenya este în vârstă, s-ar putea să nu poată ajunge la linia de sosire

Fostul șef din Ekaterinburg - despre vârstă, admiterea la triatlon, configurarea la linia de sosire și resursa deputatului.

14.33 - este realist să observăm regimul cu trei copii.
15.18 - în timp ce Ivan se afla la distanță în Kazan, familia a dormit. Despre asistență

17.20 - unde ar avea Tcherezov propriul său start de triatlon.
17.54 - o caracteristică de care nu are triatlon.

18.50 - super blitz: Legkov, Vylegzhanin sau Tcherezov?

19.42 - unde să găsiți programul de începere pentru anul următor.

Alena Zavarzina - despre pensionare, Trump, super-eroi și triatlon

Noul rol al medaliatului olimpic la Sochi și începutul primului YouTube spectacol despre triatlon împreună cu IRONSTAR.

Vladimir Voloshin: scopul de a se testa singur nu va motiva mult timp

Triatleta pe provocările sale extreme, gestionarea timpului și dorința de a deveni ministru al sportului.

Adam Savage: My obsession with objects and the stories they tell

Postarea anterioară Aspect proaspăt: viața redacției Campionatului prin ochii unui nou GoPro
Următorul post Stil de viață sănătos în tendință. Idei de cadou cool de Anul Nou